Uyarı:

Yurt dışından kaçak,faturasız gelen ürünlere distribütör firma
garanti vermemektedir. Siparişiniz orjinal kutusu Türkiye de
geçerli garanti belgesi ve faturası ile birlikte adresinize gönderilir

İADE VE DEĞİŞİM İŞLEMLERİ

Ambalajı yıpranmış, silme bezi jelatini açılmış, kullanılmış, tahrip olmuş, BY OPTİK güvenlik kilidi sökülmüş vb. ürünler için iade/değişim talebi olumsuz değerlendirilmektedir.

Ayrıntılar

Sitemizde bulunan tüm güneş gözlükleri OPTİKGRUP YAZILIM SAN. VE TİC.LTD ŞTİ. garantisindedir ve 2 Yıl garanti kapsamındadır.Gözlüklerimiz orijinal kılıfı, kutusu, silme bezi, adınıza düzenlenmiş faturası ve garanti belgesi ile gönderilmektedir.Gözlüklerimiz üzerinde güvenlik bandı ile gönderilmekte olup, ürün ile ilgili kontrolleri gözlüğün üzerindeki güvenlik bandını çıkartmadan yapınız. Güvenlik bandı çıkartılan ürünler iade alınmayacaktır.İade yada değişim için yapılacak gönderimlerde ürünün faturası, garanti kartı, kitapçığı, silme bezi, sap koruyucusu ve diğer tüm aksesuarlarının eksiksiz ve hasarsız olması gerekmektedir. Eksik ve hasarlı gönderilen ürünler iade alınmayacaktır.

Ayrıntılar

  • Ürün beden tablosu (temsili örnek)
      Sap Uzunluğu 140 mm    Cam Genişliği    50 mm  Köprü Genişliği   22 mmÜRÜN GÖNDERİMİ

·  Hafta içi saat 14:00’e kadar verilen siparişler (merkez depo stoklarımızda mevcut ise)AYNI GÜN KARGO ‘ya teslim edilebilmektedir.

·  Şube depolarımızda bulunan ürünler en geç 3 iş günü içinde yurtiçi kargoya teslim edilebilmektedir.

·  Ürün, yüksek korumalı özel tasarım kutularımız ile taşıma esnasında zarar görmeyecek şekilde adınıza faturalandırılarak orjinal aksesuar ve garanti belgesi ile gönderilmektedir.

Garanti ve Bakım

%100 UV  korumalı orijinal  Güneş Gözlüğü, tüm akesuarları ile birlikte (Orjinal kutusu,  silme bezi ve adınıza düzenlenmiş faturası) ile size özel paketlenerek kargoya teslim edilir. Güneş gözlüğünüz 2 yıl boyunca Türkiye Ana Distrübitörü ve BY OPTİK  OPTİKGRUP YAZILIM SAN. VE TİC.LTD ŞTİ.  tarafından garantilidir.

Garanti kapsamına giren tüm bakım-onarım ve parça değişimi işlemleri için www.byoptik.com destek bölümüne veya……. adresinden bize ulaşabilir, ya da mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Garanti kapsamında olmayan işlemlerinizde ise orjinal yedek parça tedariği ve onarımı ücreti karşılığında yapılabilir.

.

Satışa sunduğumuz ürünlerin tamamı %100 orjinal olup sadece üretici yada yetkili tedarikçilerden temin edilmektedir.

Ayrıntılar Sitemizde bulunan tüm güneş gözlükleri OPTİKGRUP YAZILIM SAN. VE TİC.LTD ŞTİ. garantisindedir ve 2 Yıl garanti kapsamındadır.Gözlüklerimiz orijinal kılıfı, kutusu, silme bezi, adınıza düzenlenmiş faturası ve garanti belgesi ile gönderilmektedir.Gözlüklerimiz üzerinde güvenlik bandı ile gönderilmekte olup, ürün ile ilgili kontrolleri gözlüğün üzerindeki güvenlik bandını çıkartmadan yapınız. Güvenlik bandı çıkartılan ürünler iade alınmayacaktır.İade yada değişim için yapılacak gönderimlerde ürünün faturası, garanti kartı, kitapçığı, silme bezi, sap koruyucusu ve diğer tüm aksesuarlarının eksiksiz ve hasarsız olması gerekmektedir. Eksik ve hasarlı gönderilen ürünler iade alınmayacaktır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir